Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2020

2020 yılını Covid-19 salgını gölgesinde geride bırakmış bulunmaktayız. Pandemi şartları altında Ankara billboard kiralama fiyatları 2020 yılı içerisinde çok büyük değişiklikler göstermekle beraber; sektördeki ücretlendirmelerde büyük indirimlere gidildiği görülmektedir. Outdoor Reklamcılığı açısından büyük fırsatların olduğu bir yıl tabirini kullansak yanlış söylemiş olmayız.

Ankara billboard kiralama fiyatları 2020 yılı içinde nasıl değişkenlik göstermiştir? sorusu hemen akıllara gelebilir. Ankara’da açık hava reklamcılığında fiyatlar kesinlikle hizmetin alındığı mecraya göre değişmez. Daha açıklayıcı bir ifade ile Kızılay’da bulunan billboardlar ile Keçiören ya da Yenimahalle’de bulunan billboardlar arasında fiyat farkı bulunmamaktadır. Fiyat farkını etkileyen en önemli husus billboard reklamlarındaki adet sayısıdır. Adet sayısı arttıkça fiyatında artacağı aşikardır. Fiyatı etkileyen diğer bir husus hizmetin istenildiği dönemdir. Etkileşimin yoğun olduğu dönemlerde fiyat artarken, şehrin boş olduğu özellikle yaz aylarında fiyatların azaldığını söylemiş olsak yanlış olmaz. Ankara billboard reklamları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için https://afisankara.com/ankara-billboard-reklamlari sayfamızı ziyaret edebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz

Ankara Billboard Kiralama Fiyatlarında Nasıl Ekonomik Çözümler Üretebilirim?

Afiş Ankara olarak sizler için düşünüyor sizler için fark yaratan tasarımlara imza atıyoruz. Sektörünüzün outdoor reklam ihtiyaçları için sizlere ayrıca danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğiniz sektörün detaylı analizini yapıyoruz. Akabinde Ankara’da sektörünüzün için en uygun zaman aralığını ve etkileşimin yoğun olduğu noktaları seçiyoruz ve sonrasında reklama çıkmanızı sağlıyoruz. Bu sayede Ankara Billboard Kiralama Fiyatlarında daha az ücret ödeyerek markanızı tanıtıyoruz. Siz de gerek Ankara billboard kiralama fiyatlarında gerekse de tüm outdoor reklam hizmetlerinden ekonomik çözümler için https://afisankara.com/iletisim sayfamızı ziyaret ederek hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Billboard Reklamı

Billboard Reklam Fiyatları Ankara’da Pahalı mıdır?

Öncelikli olarak billboard reklam fiyatları Ankara’da pahalı ya da ucuz demek doğru olmaz. Çünkü yukarıda da açıklandığı üzere billboard kiralama fiyatları çok faktörlü olarak değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden sabit bir ücretten bahsetmek kesinlikle doğru olmaz. Bununla birlikte açık hava reklamcılığının diğer yapı taşları olan megalight, kuleboard, megaboard, metro reklamları da benzer düşünce ile birçok etkene göre fiyat değişikliği göstermektedir.

Ankara Billboard Kiralama Maliyet Etkin midir?

Billboard reklamları ile en önemli sağlanan fayda markanızın bilinirliğini artırmış olursunuz. Halen kurumsallaşamamış firmalar içinde kurumsal kimliğe atılan ilk adım olarak değerlendirilmelidir. Bu kapsamda bu reklamlar ile ile yoğun olarak ürün ve hizmet satmak tabiki mümkündür. Ancak bu konuda dikkat edilmesi birçok faktör vardır. Bu faktörlerin başında etkili ve dikkat çekici bir tasarım gelir. Çoğunlukla firmalar tasarımı göz ardı etmekte alelacele hazırlanmış tasarımlarla reklama çıkmayı tercih etmektedir. Bununla birlikte billboard reklamına çıkılan dönem de çok önemlidir. Reklamdan maksimum faydayı almak için sektörün ihtiyaçlarına göre doğru zaman aralığı seçilmelidir. Yine önemli hususların başında gelen etken yer seçimidir. Satılan ürün ve hizmete ilgi duyan hedef kitlelerin bulunduğu konumlar seçilmelidir.

Sonuç olarak billboard kiralamanın maliyet etkinliği sizin bu hizmeti aldığınız firma ile doğrudan ilgilidir. Afiş Ankara olarak başta billboard olmak üzere açık hava reklamcılığının tüm dallarında sizlerin en büyük destekçisiyiz. Sizlerin daha az bütçe harcayarak etkili sonuçlar alması içinde var gücümüz ve deneyimimizle sizlerin yanındayız. Ankara billboard kiralama fiyatları 2020 yazımızın sizler için faydalı olacağını umuyor ve Ankara billboard reklamları için sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Ankara Billboard Kiralama

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz