Ankara Köprü Alınlık Reklamları

Açık hava reklamları, vaktinin büyük bir bölümünü dışarıda veya trafikte geçiren insanların dikkatini çekmeyi hedefler. Outdoor reklamcılık da denilen açık hava reklamlarının bir çeşidi de köprü alınlık reklamlarıdır. Özellikle trafikte, seyir halindeki araçları ve sürücüleri hedefleyen köprü reklamları, etkili bir marka mesajı iletme yoludur. Trafiğin yoğun akış sağladığı ana arterlerde köprü alınlık reklamları ile firmaların tanıtım ve kampanya mesajları kalabalıklara ulaşır.

Ankara Köprü Alınlık Reklamları

Köprü Alınlık Reklamları Nedir?

Köprü alınlık reklamları alt geçit, üst geçit, köprü gibi alanları reklamlarla değerlendirilerek yaya ve sürücülerin dikkatini çekmeyi hedefleyen reklam türüdür. Trafiğin stratejik noktalarına yerleştirilen bu reklamlar, göz hizasında olduğu için ilgi çekicidir. Bu nedenle trafiğin yoğun olduğu ana caddelerdeki köprü korkulukları reklam alanı olarak kullanılır.

Televizyon, internet, gazete gibi geleneksel reklamcılığın aksine köprü reklamları reddedilemez olduğu için hitap ettiği kitlenin dikkatini çekmeyi başarır. Trafik akış yönünde bulunan köprü alınlık reklamları büyük boyutu ve ilgi çekici tasarımları ile görünürlüğü yüksek olan reklamlardır.

Köprü alınlık reklamları sadece marka tanıtım faaliyetleri için değil aynı zamanda toplumsal mesaj vermek için de kullanılır. Alt geçit ve üst geçitlerin uygun alanına konumlandırılan köprü reklamları kamuyu bilgilendirici mesajlar da içerebilir.

Köprü Alınlık Reklam Avantajları Nelerdir?

Markanın hedeflediği kitleye göre konumlanan köprü alınlık reklamları, trafik akışının yoğun olduğu alanlarda göz hizasında sürücü ve yolculara ulaşır. Köprü alınlık reklamlarının bazı avantajları şöyledir: 

  •  Vaktinin büyük kısmı trafikte geçen insanların köprüden geçme olasılığı çok fazladır.

  •  Alt geçit, üst geçit gibi alanlara yerleştirilen reklamlar göz hizasında olduğu için çoğunluk tarafından fark edilir.

  •  Hitap ettiği kitlenin büyük bir bölümüne zahmetsiz şekilde ulaşır.

  •  Reklamlardaki mesajlar tüketiciler için de faydalı ve ulaşılması kolaydır.

  •  Marka bilinirliği artar.

  •  Reklamın kapladığı alan ile ilgili olarak firma prestiji artar.

  •  Şehrin yoğun kesimlerine yerleştirilen reklamlar ile marka mesajını hedeflediği kitleye ulaştırır.

  •  Tüketicinin ya da hedef kitlenin bilgilendirilmesi için stratejik noktalardır.

Köprü Alınlık Reklam Fiyatları Ne Seviyededir?

Ankara Üst Geçit Reklamları

Üst ve alt geçitlerde kendine yer bulan alınlık reklamları trafik akışının içinde ve göz hizasında olması nedeniyle yüksek görülebilme olasılığına sahiptir. Gün içinde hedeflediği kitlenin çoğunluğu için farkındalık sağlayan köprü alınlık reklamları, marka mesajı iletmek için ekonomik ve etkili bir yoldur.

Markanın potansiyel müşterilerine ulaşabilme fırsatı sağlayan açık hava reklam fiyatları, reklamın tasarımı boyutu gibi unsurlar nedeniyle farklılık gösterebilir. Reklamın bulunduğu köprünün ne kadar alanı kapsadığı, reklam tasarımında kullanılan malzemenin kalitesi de fiyatları etkileyen hususlardır. Ayrıca reklamın, bulunduğu konum stratejik ve yoğun bir nokta ise, hitap ettiği kişi sayısını artırdığı gibi reklam fiyatını da etkiler.

Firmalar tanıtım, kampanya, duyuru gibi reklam faaliyetlerini uygun fiyat ile geniş bir kesime ulaştırmak istediğinde köprü alınlık reklamlarını sık sık tercih eder. Köprü reklamları hedeflenen kitleye ulaşmanın ekonomik bir seçeneğidir.

Köprü alınlık reklamları alt ve üst geçitlere yerleştirilerek trafik yoğunluğunun olduğu noktalarda araçların ve yayaların dikkatini çekmeyi başaran açık hava reklamcılığı ünitesidir. Stratejik noktalara yerleştirildiğinde hitap ettiği kitlenin çoğunluğuna ulaşır. Açık hava reklamları günümüzde geleneksel reklamlara göre ekonomik ve ulaşma kapasitesi açısından önemli bir yer tutar. Alt ve üst geçit alınlık reklamları araç, sürücü, yolcu ve yayalara hitap eden önemli noktalarda bulunan reklamlardır. Afiş Ankara, Ankara’nın yoğun ve önemli köprülerinde markanızı tanıtmak için hizmet verir.

Siz de köprü, alt geçit, üst geçit reklam alanından yararlanmak ve markanızın tanıtım ve kampanya duyurularını Ankaralılar ile buluşturmak isterseniz https://www.afisankara.com/iletisim/ sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.