BLOG

AFİS ANKARA BİLLBOARD 23 04 2022
Yazar: Emre Korkmaz

Yenimahalle Belediyesi Billboard Kiralama

Yenimahalle Ankara’nın nüfus yoğunluğu en fazla olan merkez ilçelerinden birisidir. Yenimahalle’de yaklaşık 700.000 kişinin yaşadığı bilinmektedir. Bu kapsamda açık hava reklamları için işletmelerin sıklıkla tercih ettiği ilçelerin başında gelmektedir. Yenimahalle Belediyesi billboard kiralama hizmeti almak için Afiş Ankara ile hemen https://www.afisankara.com/iletisim adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 14 03 2022
Yazar: Emre Korkmaz

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2022

Ankara billboard kiralama fiyatları 2022 yılı içinde ülke genelindeki fiyat artışlarına rağmen yüzde 20 seviyesinde artış göstermiştir. Billboard kiralamaları haftalık olarak yapılmakta ve fiyatlar kiralama adeti ve süresine göre değişkenlik göstermektedir. 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 09 01 2022
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Reklam Ajansı

Günlük hayatta sıkça bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde gördüğümüz billboard reklamları gelişen pazarlama yaklaşımları kapsamında son derece önem kazanmıştır. Hemen akıllara billboard reklamını kimler yapar? Sorusu gelebilir. Billboard reklam ajansları, billboard kiralama aşamasındaki tüm süreçleri yöneterek bu konuda muhataplarına kreatif çözümler sunar.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 17 12 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Billboard Kiralama Fiyatları

Son dönemde Ankara Büyükşehir Belediyesi billboard kiralama hizmetinin nasıl alınacağı birçok işletme ve kişi tarafından merak edilen bir soru haline gelmiştir. Ankara gerek başkent olması gerekse de sosyo-kültürel yapısıyla billboard reklamcılığı açısından birçok firmanın gözdesi haline gelmiş şehirlerimizden birisidir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 09 12 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Çankırı Billboard Reklamları

 

Çankırı billboard reklamları konusunda güzel şehrimiz Çankırı’da da sizlere hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere birçok şehrinde medya planlama ve satın alma kapsamında hizmet veren firmamız Afiş Ankara, stratejik planlamaları ve maliyet-etkin sunduğu çözümlerle kısa zaman içerisinde sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 25 11 2021
Yazar: Emre Korkmaz

Outdoor Reklamlarda Planlama Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde tüketici davranışlarının değişmesi ile birlikte rekabet son derece artmış durumdadır. Rekabetin bu derece yüksek olduğu bir piyasa da işletmeler için başta billboard reklamları olmak üzere açık hava reklamları son derece önemli hale gelmiştir. Outdoor reklam doğru planlama yapıldığında etkin sonuçlar veren en çok kullanılan reklam çeşitlerinden birisidir. Peki doğru planlama için hangi adımlar izlenmeli ve neler yapılmalıdır? 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 11 11 2021
Yazar: Emre Korkmaz

Outdoor Reklamlarında Başarının Sırrı

Açık hava reklamları olarak da bilinen outdoor reklamları hemen her işletme tarafından kullanılmıştır desek yanlış olmaz. Peki her outdoor reklamı başarıya ulaşmış mıdır?

Outdoor reklamlarında başarı nasıl elde edilir? Bu soruların cevabı bilinirse firma hedeflerine ve vizyonuna ulaşmak bir o kadar kolay olur.

Günümüzde maalesef yanlış outdoor reklam kullanımlarıyla işletmelerin reklam bütçeleri etkin bir şekilde kullanılmamaktadır. Bu yanlışlara düşmemek için başarıya götüren faktörleri bilmek ve iyi analiz etmek gerekir.


AFİS ANKARA BİLLBOARD 21 10 2021
Yazar: Emre Korkmaz

Billboard Reklam Ücreti

Billboard açık hava reklamcılığının en popüler reklam araçlarından biridir. Bu anlamda en çok kullanılan ikinci açık hava reklam türüdür. Billboardlar günlük hayatımızda sokakta, işyerinde, trafikte, arabada, durakta, sıra beklerken alışveriş merkezlerinde, yemek yerken, kafelerde arkadaşlarımızla vakit geçirirken yani kısaca sosyal ve iş hayatımızın tamamında her gün gördüğümüz reklam uygulamalarıdır. Billboard reklamları sayesinde markaları, ürünleri ve markaların hizmetlerini tanırız.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 01 10 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Outdoor Reklamları

Outdoor reklamları günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Geniş bir kullanım alanına hitap eden açık hava reklamları geleneksel reklamcılık dünyasındaki en uygun fiyatlı reklam çalışmasıdır. Billboard reklamları bu mecradaki en çok kullanılan reklam çalışmalarından biridir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 24 09 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Açık Hava Reklamları mı Dijital Reklamlar mı?

Açık hava reklamları mı? Dijital reklamlar mı? Sorusu bu dönemde en çok duyulan sorulardan biridir. Açık Hava reklamları ve dijital reklamların kıyaslandığına şahit olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde teknoloji hayatımıza her gün bir yenilik getiriyor. Dijital çağın yükselişi olarak nitelendirilen bugünlerde açık hava reklamları ve dijital reklamların birlikte kullanılarak nasıl etkiler yarattığını hızlı ivmeler kazanarak dünya ticaret pazarlarında gelişim göstermiş teknoloji markalarından biliyoruz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 13 Eylül 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Açık Hava Reklam Fiyatları

Açık hava reklamları günümüz şartlarında markalaşmak isteyen firmaların, ülkemizdeki pazarda yer almak isteyen yabancı markaların ve ürünlerini ya da hizmetlerini ön plana çıkarmak isteyen markaların en çok ihtiyaç duyacağı reklam ve tanıtım kanalları arasında yer almaktadır. Açık hava reklamcılığı inanılmaz sonuçların alınabileceği bir reklam mecrasıdır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 07 09 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Açık Hava Reklamları

Açıkhava reklamları denildiğinde aklımıza sadece reklam panoları gelmiyor artık. Reklam sektöründe meydana gelen gelişmelerin sektördeki dijital gelişmelere uyarlanmasıyla her geçen gün bizi şaşırtan reklamlarla karşılaşıyoruz. Kısa bir sürede belleklerde yer edinebilen açık hava reklamları yaratıcı, yenilikçi ve dikkat çekici tasarımlara sahiptir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 03 09 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Kiralama

Billboard reklamları hazırlandıktan sonraki en önemli aşama billboard kiralama işlemidir. Bu işi genellikle reklam ajansları gerçekleştirse de reklamınızın nerede yayınlanacağınıza siz de karar verebilirsiniz. Hedef kitlenize en uygun lokasyonda bulunan bir billboard sizin için en uygun seçenek olacaktır. Hedef kitle ile reklam aracı arasında bir ilişki olmadığı zaman reklam kampanyanızın başarısından bahsetmek de imkânsızdır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 31 08 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Billboard Reklam Fiyatları

Billboard reklam fiyatları reklamın boyutuna ve sayısına göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra kiralamak istediğiniz döneme göre billboard kiralarında da artış söz konusu olabilir. Bu kapsamda billboard kiralama hizmeti almadan önce maliyet hesabı yapmalısınız. Buradaki en önemli masraf kalemlerinden biri de baskı ücretidir.

Billboard reklam fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra billboard reklamı vermek istediğinizde özellikle büyük şehirlerde yerel yönetimlerden direk kiralama yapmanız mümkün değildir. Büyükşehir belediyeleri, reklam panoları ile ilgili kiralama hizmetini aracı kurumlara ihale usulü ile devreder. Bu aracı kurumlar reklam panolarının kiralama ve bakım işlerini de yürütürler.AFİS ANKARA BİLLBOARD 26 08 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Nedir?

Billboard reklamları özellikle yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda göze çarpan reklam panolarında yer alır.  Billboard nedir kısaca açıklayacak olursak; Açıkhava reklamcılığının en önemli mihenk taşıdır diyebiliriz. Bu kapsamda billboard reklam panosu, uygun yerlerde firma veya ürün ile ilgili verilmek istenen mesajın en kısa yoldan verilmesini sağlar. 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 22 08 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Megalight Nedir?


Günümüz şartlarında bütün sektörlerden firma ve markaların ticari faaliyetlerini yürütebilmeleri için reklam ve tanıtım çalışmalarına ihtiyaçları vardır. Reklam ve tanıtım faaliyetleri sayesinde firmalar satış hacimlerini artırabilir ve hedef kitlelerini büyütebilir. Reklamcılık sektörünün oldukça geniş bir kesime hitap etmesiyle markalar reklam ve tanıtım çalışmalarına ciddi bütçeler ayırıyor. Megalight reklamları bu anlamda markaların imdadına yetişiyor. Megalight reklamları  özellikle yeni ürünleriyle satış hedefleri yüksek olan markalar tarafından tercih ediliyor

AFİS ANKARA BİLLBOARD 12 08 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Billboard Tasarımı Nasıl Olmalı

Teknoloji çağında, online pazarlamanın da gelişmesi sonucunda Billboard reklamları, şirketler için önemli bir pazarlama aracı haline geldiBillboardlar, pek çok insan tarafından her gün görülebileceği fiziksel anlamda bir reklam aracıdır. Bu bağlamda ürününüzü hedef kitleye tanıtma konusunda oldukça etkilidir. Peki, potansiyel alıcılarınıza ürününüzü daha iyi tanıtmanız için etkili bir billboard tasarımında nelere dikkat edilmelidir?

AFİS ANKARA BİLLBOARD 29 10 2021 (güncellendi)
Yazar: Emre Korkmaz

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2021

Ankara Billboard Kiralama fiyatları 2021 yılında da geçmiş diğer yıllarda olduğu çok değişkenli olarak değişebilmektedir. Söz konusu değişkenler reklam verilecek tarih, adet, baskı kalitesi vs. başta olmak üzere birçok faktöre göre değişmektedir. Güncel fiyat teklifi almak ve medya planınızı oluşturmak için hemen https://afisankara.com/iletisim sayfamızı ziyaret edebilir ve hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 15 07 2021
Yazar: Afiş Ankara Blog Yazarları

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2020

2020 yılını Covid-19 salgını gölgesinde geride bırakmış bulunmaktayız. Pandemi şartları altında Ankara billboard kiralama fiyatları 2020 yılı içerisinde çok büyük değişiklikler göstermekle beraber; sektördeki ücretlendirmelerde büyük indirimlere gidildiği görülmektedir. Outdoor Reklamcılığı açısından büyük fırsatların olduğu bir yıl tabirini kullansak yanlış söylemiş olmayız.

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz