BLOG

AFİS ANKARA BİLLBOARD 15 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Billboard Ölçüleri ile Standardı Aş!

Billboard Ölçüleri

Billboard ölçüleri nasıl belirlenebilir ve genelde standart kalıplar mı uygundur tarzı sorulara cevap vereceğiz. İşte Afiş Ankara ile bilinmeyen detaylar!

Reklam ihtiyacı her firma, işletme ve ajans için geçerli olmaktadır. Çünkü markalaşmaya çalışan her kuruluşu bir reklama ve billboard reklamcılığı firmalarına ihtiyacı vardır.

Bir de teknolojinin son derece gelişmiş olduğu bu dönemde dijital reklam detaylarına göz atmak gerekir. Ayrıyeten gerçek hayatta en çok tercih edilen billboard reklamları da ilgi ile sürekli tercih edilir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 13 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Billboard Reklamları Ne Kadar? 2023

Billboard Reklamları Ne Kadar?

Billboard reklamları ne kadar sorusuna cevap arayanlar öncelikle net bir rakam bulamayacaklarına emin olsunlar. Çünkü fiyatlar her firma ve birçok etkene göre değişir.

Reklam ihtiyacı her işletme her proje üretenin gereksinimdir. Reklam yapmak, hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz bir mesajı belirli görsel ve iletişim kanalları ile oluşturmaktır.

Billboard kiralama oluşumu ve reklam stratejilerini belirleme aşamalarında fiyatlandırma ve maliyet hesaplamaları önemli yer edinir. İşte tüm detaylar ile bilinmeyenler!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 9 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Medya Planlama Nedir? 2023

Medya Planlama Nedir? 2023

Medya planlama nedir sorusuna net bir açıklık getireceğiz. Dijital dünyada gelişen pazarlama stratejileri ile birlikte medya planlama ortaya çıkmaktadır.

Yatırım getirisini yüksek düzeylere çıkarmak adına medya planlama ve planlama yönetimi gerçekleştirilir. Oluşturmuş olduğunuz reklam kampanyanızı düzenlemek, yönetmek için doğru bir planlama şarttır.

Medya planlama uzmanı ile reklam kampanyanız için bütçe planlaması gereklidir. Bütçenizi korumak adına reklam maliyetini en aza indirgemek gerekir. Böylelikle medya üzerinde daha kalıcı bir yer edinebilirsiniz.

Planlama öncesinde ön bir çalışma ile genel bir iz düşümü sağlanır. Böylelikle planlama sırasında daha net kararlar alınarak daha yüksek düzeyde başar hedeflenebilir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 6 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Medya Planlama Ajansları! 2023

Medya Planlama Ajansları! 2023

Medya planlama ajansları doğrultusunda doğru bir rota çizerek başarılı bir medya planlama gerçekleştirilebilir. İşte bilinmeyen detaylı ön bilgiler!

Reklam politikasını oluşturmak tamamen reklamınızın mesajında yer alan ana fikre bağlıdır. Medya planlama ile doğru bir reklam stratejisi benimsemek ve bu şekilde yol almak size kısa zamanda verimli ve etkin başarıyı sağlar.

Medya planlama ajansı seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar size daha başarılı bir tercihte bulunmanız için etkili olacaktır. Siz de markanız ve projeniz için reklam stratejinizi belirleyin ve medya planlama işlemini arka safhaya atmayın!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 5 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Otobüs Billboard Reklamları! 2023

Otobüs Billboard Reklamları! 2023

Otobüs billboard reklamları ile reklam stratejisinde yer edinmek ve başarılı bir yol kat etmek mümkündür. Siz de markanız, işletmeniz veya firmanız için herhangi bir reklam bütçesi ayırdıysanız mutlaka billboard reklamları seçeneğini tercih edin.

Otobüs içerisinde ve dışında yayımlanan reklam afişleri dikkat çekici tasarımları ile mevcut hedef kitleye ulaşır. Bu ulaşımın başarılı ve ekili olması için doğru bir konumlandırma ve afiş tasarımı şarttır. Siz de reklam rotanızı bizimle seçin ve sorunsuz bir deneyim yaşama fırsatını yakalayın!

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz