BLOG

AFİS ANKARA BİLLBOARD 15 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Billboard Ölçüleri ile Standardı Aş!

Billboard Ölçüleri

Billboard ölçüleri nasıl belirlenebilir ve genelde standart kalıplar mı uygundur tarzı sorulara cevap vereceğiz. İşte Afiş Ankara ile bilinmeyen detaylar!

Reklam ihtiyacı her firma, işletme ve ajans için geçerli olmaktadır. Çünkü markalaşmaya çalışan her kuruluşu bir reklama ve billboard reklamcılığı firmalarına ihtiyacı vardır.

Bir de teknolojinin son derece gelişmiş olduğu bu dönemde dijital reklam detaylarına göz atmak gerekir. Ayrıyeten gerçek hayatta en çok tercih edilen billboard reklamları da ilgi ile sürekli tercih edilir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 13 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Billboard Reklamları Ne Kadar? 2023

Billboard Reklamları Ne Kadar?

Billboard reklamları ne kadar sorusuna cevap arayanlar öncelikle net bir rakam bulamayacaklarına emin olsunlar. Çünkü fiyatlar her firma ve birçok etkene göre değişir.

Reklam ihtiyacı her işletme her proje üretenin gereksinimdir. Reklam yapmak, hedef kitlenize ulaştırmak istediğiniz bir mesajı belirli görsel ve iletişim kanalları ile oluşturmaktır.

Billboard kiralama oluşumu ve reklam stratejilerini belirleme aşamalarında fiyatlandırma ve maliyet hesaplamaları önemli yer edinir. İşte tüm detaylar ile bilinmeyenler!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 9 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Medya Planlama Nedir? 2023

Medya Planlama Nedir? 2023

Medya planlama nedir sorusuna net bir açıklık getireceğiz. Dijital dünyada gelişen pazarlama stratejileri ile birlikte medya planlama ortaya çıkmaktadır.

Yatırım getirisini yüksek düzeylere çıkarmak adına medya planlama ve planlama yönetimi gerçekleştirilir. Oluşturmuş olduğunuz reklam kampanyanızı düzenlemek, yönetmek için doğru bir planlama şarttır.

Medya planlama uzmanı ile reklam kampanyanız için bütçe planlaması gereklidir. Bütçenizi korumak adına reklam maliyetini en aza indirgemek gerekir. Böylelikle medya üzerinde daha kalıcı bir yer edinebilirsiniz.

Planlama öncesinde ön bir çalışma ile genel bir iz düşümü sağlanır. Böylelikle planlama sırasında daha net kararlar alınarak daha yüksek düzeyde başar hedeflenebilir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 6 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Medya Planlama Ajansları! 2023

Medya Planlama Ajansları! 2023

Medya planlama ajansları doğrultusunda doğru bir rota çizerek başarılı bir medya planlama gerçekleştirilebilir. İşte bilinmeyen detaylı ön bilgiler!

Reklam politikasını oluşturmak tamamen reklamınızın mesajında yer alan ana fikre bağlıdır. Medya planlama ile doğru bir reklam stratejisi benimsemek ve bu şekilde yol almak size kısa zamanda verimli ve etkin başarıyı sağlar.

Medya planlama ajansı seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar size daha başarılı bir tercihte bulunmanız için etkili olacaktır. Siz de markanız ve projeniz için reklam stratejinizi belirleyin ve medya planlama işlemini arka safhaya atmayın!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 5 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Otobüs Billboard Reklamları! 2023

Otobüs Billboard Reklamları! 2023

Otobüs billboard reklamları ile reklam stratejisinde yer edinmek ve başarılı bir yol kat etmek mümkündür. Siz de markanız, işletmeniz veya firmanız için herhangi bir reklam bütçesi ayırdıysanız mutlaka billboard reklamları seçeneğini tercih edin.

Otobüs içerisinde ve dışında yayımlanan reklam afişleri dikkat çekici tasarımları ile mevcut hedef kitleye ulaşır. Bu ulaşımın başarılı ve ekili olması için doğru bir konumlandırma ve afiş tasarımı şarttır. Siz de reklam rotanızı bizimle seçin ve sorunsuz bir deneyim yaşama fırsatını yakalayın!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 3 Eylül 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Metrobüs Billboard Reklamları!

Metrobüs Billboard Reklamları

Metrobüs billboard reklamları araştırması içerisindeyseniz Afiş Ankara ile sağlayacağınız adres araştırması yerinde olacaktır. İşte bilinmeyen detaylar!

Reklam; işletme, firma ve kurumunuz için oldukça önemlidir. Reklam yalnızca bir işletme değil proje gelişimi için de son derece fayda sağlayacak bir basamaktır. Doğru bir reklam stratejisi bularak yola başlamak size fayda sağlamaktadır.

Metrobüs, otobüs, billboard reklamları gibi reklam araç çeşitlerine göz atarak size en doğru verimi sağlayacak olan çeşide yönelmelisiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 16 Ağustos 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Açık Hava Reklam Örnekleri! 2023

Açık Hava Reklam Örnekleri! 2023

Açık hava reklam örnekleri ile reklam başarısının nasıl rota belirleyeceği gözlemlenebilir. Siz de en belirgin örnekler ile kendi çıkarımlarınızı oluşturabilirsiniz.

Açık havada yer alan outdoor reklamları çalışmaları reklam stratejiniz içerisinde yer alabilecek en verimli yöntemlerden birisidir. Açık hava dendiğinde geniş bir hedef kitleyi de baz almamız ve göz önünde bulundurmamız gerekir. Bu durum gerçekten de size ve markanıza büyük faydalar kazandıracaktır.

Açık havada yer alan billboard reklamları gibi reklam yöntemlerini gözlemleyebilmemiz ve en iyi şekilde yorumlayabilmemiz için örnekleme yöntemi kullanacağız. Reklam yöntemi hakkında vereceğimiz örnekler ile birlikte daha anlaşılır bir rota çizmeye var mısınız?

AFİS ANKARA BİLLBOARD 11 Ağustos 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Açık Hava Reklam Çeşitleri! 2023

Açık Hava Reklam Çeşitleri! 2023 Afiş

Açık hava reklam çeşitleri ve reklam araçları sizlere, oluşturacağınız reklam stratejilerinde son derece yardımcı olacaktır. İşte detaylandırmalar!

Açık hava reklamları dendiğinde akla outdoor reklamları da gelmektedir. Çünkü iki isim de aynı anlam için kullanılır. Reklam oluşumu bir firma, işletme ve marka oluşumu için son derece önem taşır.

Doğru bir reklam stratejisi oluşturmak da başarı sağlamak için temel gereksinimdir. Bu stratejiyi oluşturmak için bir ajans ile çalışabilir ve doğru bir rota çizimine tanıklık edebilirsiniz. Fakat bu aşamada markanıza yönelik özel bir çalışmanın yapılarak ilerlenme kaydedilmesi önem taşır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 10 Ağustos 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Açık Hava Reklam Ajansı! 2023

Açık Hava Reklam Ajansı 

Açık hava reklam ajansı ile birlikte siz de reklam başarınızı üst seviyeye çıkarın. Afiş Ankara ile yakalayabileceğiniz reklam fırsatlarına göz atın.

Billboard reklamları oluşumu firma, işletme, marka hatta herhangi bir oluşum ve karakter için bile en önemli konulardandır. Doğru bir reklam oluşumu ise reklamın önemini katlayacak ve son derece başarı dolu bir çalışma hayatını size sunacaktır.

Siz de oluşumunuz, projeniz veya işletmeniz için reklamı arka safhaya atmayın. Reklam kimi zaman önemsenmeyen kimi zaman da doğru bir şekilde uygulamaya geçilmeyen konulardandır. Bu sebeple işletmelerdeki başarısızlık veya başarının oranla yükselmemesi gibi problemler oluşabilir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 4 Ağustos 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Dijital Pazarlama Ajansı! 2023

Dijital Pazarlama Ajansı!

Dijital pazarlama ajansı nedir ve ne işi yapar soruları günümüzde sıklıkla sorulmaktadır. İşte dijital dünyadaki pazarlama ile ilgili detaylar!

Dijital dünyada genişleyen ve yaygın bir hal alan yaşam alanı pazarlama ve satış unsurları ile de var olmaktadır. Birçok satış ve pazarlama stratejisi ile dijital dünyada yer alan tüm bu kategoriler ajans bünyesinde toplanabilir.

Ajans ile beraber dijital bir pazarlama stratejisi rotası çizebilirsiniz. Bu aşamada en doğru ajans seçimini yapmanız önem taşır. Alanında uzman ekip ile çalışan bir ajans iş birliği her açıdan fayda sağlayacaktır. 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 2 Ağustos 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Billboard Afiş Fiyatları!

Billboard Afiş Fiyatları

Billboard afiş fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız Afiş Ankara ile fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz. İşte afiş hazırlama detayları!

İşletmeniz, firmanız veya projeniz için afiş hizmeti mi almak istiyorsunuz? Reklam başarısı kazanmak adına afiş hazırlıkları ve sunumu oldukça yarar sağlayacaktır. Billboard reklamları, bir projeyi, firmayı, oluşumu veya fikri daha iyi tanıtmak ve hedef kitleye duyurmak için büyük bir fırsattır.

Bu reklamı doğru bir strateji ile oluşturmak ve en doğru ajans ile çalışmaya başlamak da başarıya etki edecektir. Başarılı bir reklam sonucu almak için doğru bir reklam stratejisi uygulamalısınız. Strateji uygulamadan önce hedef kitle belirlemesini gerçekleştirin.

Siz kime nasıl şekilde bir mesaj vermek istiyorsunuz? İleteceğiniz mesaj ve tasarım kimlerin ilgisini çekmeli? Reklam sonucunda nasıl bir başarı hedefliyorsunuz ve bekliyorsunuz? Billboard afiş fiyatları araştırması öncesinde bu sorulara cevap vermelisiniz.

Harici beklentileriniz nelerdir ve siz kendinizi bu billboard reklamları stratejisi sonunda nerede görüyorsunuz? Tüm bu soruları cevapladıktan sonra ve kendinizi, işletmenizi veya firmanızı analiz etmeyi sonlandırdıktan sonra rotanızı çizebilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 26 Temmuz 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Açık Hava Reklam Fiyatları! 2023

Açık Hava Reklam Fiyatları! 2023

Açık hava reklam fiyatları ile siz de markanız için en doğru ve uygun reklam stratejisini oluşturun. İşte efsane altın değerindeki detaylar!

Doğru bir reklam süreci nasıl oluşturulur, tamamlanır ve yönetilir soruları reklamın başarı kaderini etkileyecektir. En doğru yöntem ve strateji uygulamaları ile bu durumu kolay bir şekilde sağlarsınız. Gerçekleştireceğiniz başarı da bu amaç doğrultusunda size fayda sağlayacaktır.

Açık hava reklam oluşumu ile amaçlarınızı gerçekleştirmeye ne dersiniz? Doğru bir reklam oluşumu ile Afiş Ankara doğrultusunda başarı elde etmek istemez misiniz?

İletişim detayları ile birlikte bizimle irtibat kurabilir ve reklam yöntemleri hakkında bilinçlenebilirsiniz. Firmamızın senelerden beri oluşturduğu tecrübe ve deneyimleri reklam başarısını arttırmak da etkilidir. Siz de reklam stratejiniz için bir an önce yola koyulun.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 20 Temmuz 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Açık Hava Reklam Firmaları! 2023

Açık Hava Reklam Firmaları

Açık hava reklam firmaları ile siz de firmanızın reklamını gerçekleştirin. Böylece başarınızın büyük bir payını sağlamış ve elde etmiş olursunuz.

Reklam gereksinimi her firma, işletme ve proje için ihtiyaç ola bir durumdur. Reklam ihtiyacını karşıladığınız zaman mevcut hedef kitlenize ulaşmış olur ve amaçlarınızı gerçekleştirirsiniz. Böylece sağlayacağınız maksimum fayda ve verimi reklam stratejilerinden sağlamış olursunuz.

Genel iş başarılarınız yükselişe geçecek ve reklam stratejisi uygulamanın, maliyet ayırmanın faydalarını gözlemlemiş olacaksınız. Siz de reklam konusunda geç kalmayın ve reklam stratejinizi gerçekleştirin. Billboard ajansları ile ilerleme rotanızı oluştururken amaçlarınızı ve hedef kitlenizi belirlemeyi sakın unutmayın!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 13 Temmuz 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Açık Hava Reklamcılığı Nedir?

Açık Hava Reklamcılığı Nedir?

Açık hava reklamcılığı nedir ve ne gibi avantajlar sunar? Tüm sorulara Afiş Ankara detayları ile net bir şekilde cevap vermekteyiz.

Reklam; firma, şirket ve işletmeniz için oldukça önemli bir varsayımdır. Reklamın doğru ve başarılı bir şekilde yapılması şirket başarısına katkı sağlayacaktır. Böylece daha çok verim almaya başlayacağınız genel işlerinizin geri dönütünü alacaksınız.

Açık hava veya kapalı yerde gerçekleşen tüm reklamlar doğru bir strateji ve yöntemle gerçekleştiğinde başarı sağlanacaktır. Afiş Ankara İletişim kanalları ile detaylı bilgi edinebilir ve siz de reklam stratejinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 5 Temmuz 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Transport Reklam Nedir? 2023

Transport Reklam Nedir?

Transport reklam nedir şeklinde sıklıkla sorular sorulmaktadır. İşte marka, işletme ve firmaların reklam stratejileri arasında yer alan yöntem!

Reklam önemi, her firma ve her işletme için yüksektir. Her firmanın reklam yapma ihtiyacı vardır ve bu işlem için birbirinden farklı yöntemleri doğru bir şekilde dizayn etmek gerekir. Her firma ve her hedef kitlesine uygun bir reklam stratejisi bulunur.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 29 Haziran 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Indoor Reklam Ne Demek? 2023

Indoor Reklam Ne Demek?

Indoor reklam ne demek sorusuna cevap mı arıyorsunuz? Indoor reklam kalıbından kasıt; iç mekanlarda ve alanlarda yapılan reklamdır.

Reklam; marka, firma ve işletmeniz için oldukça önem taşıyan belirgin bir unsurdur. Reklam gerekliliği neredeyse her firma ve marka için gereklidir. Ayrıştırılması gerekilen husus, her marka, işletme ve firma için farklı reklam yöntemlerinin kullanılmasıdır.

Reklam yöntemleri ve aşamaları doğru bir şekilde ilerletilip yönetildiğinde başarılı sonuç almak yüksek ihtimallidir. Reklam stratejisi olarak doğru bir ilerleyiş kayıt altına almak size ve markanıza başarılı bir şekilde geri dönüş verecektir. İşte Indoor reklam örnekleri!

AFİS ANKARA BİLLBOARD 21 Haziran 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Outdoor Reklam Nedir?2023 - Afiş Ankara

Outdoor Reklam Nedir?

Outdoor reklam nedir sorusuna gününüzün içerisinde görmüş olduğunuz her türlü açık havada yer alan reklamdır diyebiliriz. İşte detaylar!

Açık hava reklamları outdoor reklamları olarak da bilinir. Reklam bir işletme, firma ve marka için en önemli olan etkenlerden birisidir. Reklamı doğru stratejiler ile oluşturmak ve doğru bir alan içerisinde yayımlamak da en az gerçekleştirmek kadar önem taşır.

Markanız, firmanız veya işletmeniz için en doğru reklam yöntemini ve stratejinizi bulmak için bazı aşamalardan geçmeniz gerekir.

Outdoor reklam nedir sorusuna cevap bulmak için öncelikle hedef kitle belirlemesini en doğru şekilde yapmanız gerekir. Reklam hedef kitleniz kimdir, siz kime hitap etmek ve kime seslenmek istiyorsunuz?

Tüm bu soruların cevabında hedef kitlenizi doğru bir şekilde belirlemiş olursunuz. Böylece stratejileriniz başarıya doğru emin adımlar ile ilerleyecektir.

Reklamınızı doğru bir ilde doğru bir yöntemle gerçekleştirmeye özen gösterin. Doğru bir il ve doğru bir yöntem sonunda başarıları elde edeceğinizi bizzat görmüş olacaksınız. Outdoor reklam örnekleri ile bu başarıyı gözlemleyebilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 14 Haziran 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Dijital Pazarlama Nedir? Dijital Pazarlama Örnekleri!

Dijital Pazarlama Nedir? Dijital Pazarlama Örnekleri!

Dijital pazarlama nedir sorusuna bir cevap olarak içerik kelimesi ile başlangıç yapabiliriz. İşte dijital pazarlamadaki içeriğin yeri!

Afiş Ankara ile birçok hizmeti bir arada kullanabilirken, dijital pazarlama örnekleri ve medya hakkında da detaylandırıcı bilgileri elde edeceksiniz. Dijital medya platformları ve kanalları pazarlama aracı olarak kullanılmaktadır.

Medyalar arasında yer alan sosyal medya platformları dijital pazarlamada, büyük rol oynamaktadır. Oldukça önemli bir geçit olan sosyal medya platformları, doğru bir pazarlama stratejisi için oluşturulabilecek geçitlerdendir.

Pazarlama; herhangi bir işetmenin belirli olan bir hizmet veya ürünü satış sağlaması ve dikkat çekmesi için müşteriye başarılı stratejiler ile tanıtma girişimidir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 8 Haziran 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Medya Planlama ve Satın Alma Nedir?

Medya Planlama ve Satın Alma Nedir? 

Medya planlama ve satın alma nedir sorusu doğru pazarlama için sorulmaktadır. Bu sorunun en net cevabını size vereceğiz! 

Pazarlama, bir üretim sonucunda başarılı bir şekilde hedef kitleye ulaşım sağlamanın yollarındandır. Hatta oldukça önemli bir şekilde ele alınmalıdır ki proje sonucunda başarı sağlansın. Satın alma nedir, medya planlama nedir açıklıyoruz. 

Reklam, tanıtım ve pazarlama kelimeleri bir arada toplanarak benzer anlamları taşırlar. Fakat her kavramın elbette ki ayrıştırılacağı özellikleri ve farkındalıkları bulunur. 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 1 Haziran 2023
Yazar: Büşra Kutlu

Billboard Reklam Ajansları 2023

Billboard Reklam Ajansları  

Billboard reklam ajansları ile istediğiniz başarıya kolay bir şekilde ulaşmak mümkün! Reklamın doğru adresi ile siz de ilerleyin! 

Reklam şirketleri ve firmaları ile doğru bir rota çizerek başarılı reklam yapmak elinizdedir. Billboard işinde tasarım ve ilgi çekici görseller çok önemlidir. Hedef kitlenin dikkatini ve ilgisini çekebilmek başarıyı elde etmenin temel unsurları arasında yer alır. 

Fakat bu durum gibi, aynı şekilde billboard konumlandırması da çok önem taşır. İzmir, İstanbul, Antalya ev Ankara gibi daha geniş bir hedef kitle oluşturulabilecek illerde kullanım başarıyı sağlayacak, hızlandıracaktır.  

AFİS ANKARA BİLLBOARD 28 Şubat 2023
Yazar: Emre KORKMAZ

Metro Vagon İçi Afiş Reklamları

Metro vagon içi afiş reklamları ile metroda/Ankaray’da günlük yaklaşık 200.000 civarında tam biletli yolcu, 185.000 öğrenci biletli, 50.000 kişi de serbest kartla yolculuk yapmaktadır. Toplamda ortama 450.000 yolcu seyahat ederken markanızı görecektir. Bu kadar insanın seyahati süresince dikkatini çekecek oldukça etkili bir reklam türüdür.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 09 Şubat 2023
Yazar: Emre KORKMAZ

AVM Reklamları Nasıl Verilir?

Alışveriş merkezinin kısa olarak adlandırılması olan AVM’ler insanların kendi başlarına, arkadaşlarıyla, aileleriyle vakit geçirdikleri mekanlardır. Alışveriş sosyal bir eylem olup insanların ihtiyaçlarını karşılamak için birbirleriyle karşılıklı yarar sağladıkları işlemdir. bu sosyal ihtiyacın karşılanması amacıyla kapalı mekanlar yapılmış ve orada insanların vakit geçirmeleri sağlanmıştır. Hem alışveriş yapıp hem de yemek yeme veya eğlenme gibi ihtiyaçlarını da giderebilmektedirler. Doğal olarak işletmelerin reklam kültürüne AVM reklamları girmiş oldu.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 12 Ocak 2023
Yazar: Emre KORKMAZ

Ankara Billboard Reklam Kiralama Fiyatları 2023

Ankara Billboard Reklam Kiralama Fiyatları 2023 bilgisinden önce çok kısa bir şekilde reklam hakkında bilgi vermek istiyorum. Reklam Latince çağırma anlamına gelmektedir. Reklam kelimesi Fransızcadan dilimize geçiş yapmıştır. Globalleşen dünyada ticaretle uğraşan ve ürettiğini satmak isteyen her üreticinin birinci olarak yapmak istediği şey geniş yelpazede ürünü satmak ve ticari hacmini geliştirmektir. Doğal olarak üreticiler ve firmalar ürünlerini halka nasıl tanıtırım arayışı içine girmişlerdir. Bu tanıtımlarına da reklam ajansı yardımcı olmaktadır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 26 Aralık 2022
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Reklam Avantajları

Billboard reklamları outdoor yani açık hava reklam ünitelerinden biri olup firmalar tarafından yoğunlukla tercih edilmektedir. Ankara billboard reklamları genelde insanların ve araçların en yoğun olduğu bölgelerde konumlandırılmışlardır. Bu haliyle de reklamlarınız aynı anda birçok kişi tarafından görülmüş olacaktır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 02 Aralık 2022
Yazar: Emre KORKMAZ

Alınlık Baskı Fiyatları

Üst ve alt geçitlerde yer alan reklam panolarına alınlık reklam denilmektedir. Firma tanıtımı için reklam vermek isteyen işletmeciler alınlık reklamlar için alınlık baskı fiyatları hakkında bilgi edinmek istemektedirler. Bu yazımızda hem firmalarını, hem de ürünlerini doğru hedef kitleye ulaştırmak isteyen işletmeler için alınlık reklam fiyatları ve alınlık reklamlar hakkında bilgi verilecektir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 23 04 2022
Yazar: Emre Korkmaz

Yenimahalle Belediyesi Billboard Kiralama

Yenimahalle Ankara’nın nüfus yoğunluğu en fazla olan merkez ilçelerinden birisidir. Yenimahalle’de yaklaşık 700.000 kişinin yaşadığı bilinmektedir. Bu kapsamda açık hava reklamları için işletmelerin sıklıkla tercih ettiği ilçelerin başında gelmektedir. Yenimahalle Belediyesi billboard kiralama hizmeti almak için Afiş Ankara ile hemen https://www.afisankara.com/iletisim adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 14 03 2022
Yazar: Emre Korkmaz

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2022

Ankara billboard kiralama fiyatları 2022 yılı içinde ülke genelindeki fiyat artışlarına rağmen yüzde 20 seviyesinde artış göstermiştir. Billboard kiralamaları haftalık olarak yapılmakta ve fiyatlar kiralama adeti ve süresine göre değişkenlik göstermektedir. 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 09 01 2022
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Reklam Ajansı

Günlük hayatta sıkça bilinçli ya da bilinçsiz bir şekilde gördüğümüz billboard reklamları gelişen pazarlama yaklaşımları kapsamında son derece önem kazanmıştır. Hemen akıllara billboard reklamını kimler yapar? Sorusu gelebilir. Billboard reklam ajansları, billboard kiralama aşamasındaki tüm süreçleri yöneterek bu konuda muhataplarına kreatif çözümler sunar.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 17 12 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Ankara Büyükşehir Belediyesi Billboard Kiralama Fiyatları

Son dönemde Ankara Büyükşehir Belediyesi billboard kiralama hizmetinin nasıl alınacağı birçok işletme ve kişi tarafından merak edilen bir soru haline gelmiştir. Ankara gerek başkent olması gerekse de sosyo-kültürel yapısıyla billboard reklamcılığı açısından birçok firmanın gözdesi haline gelmiş şehirlerimizden birisidir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 09 12 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Çankırı Billboard Reklamları

 

Çankırı billboard reklamları konusunda güzel şehrimiz Çankırı’da da sizlere hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere birçok şehrinde medya planlama ve satın alma kapsamında hizmet veren firmamız Afiş Ankara, stratejik planlamaları ve maliyet-etkin sunduğu çözümlerle kısa zaman içerisinde sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 25 11 2021
Yazar: Emre Korkmaz

Outdoor Reklamlarda Planlama Nasıl Olmalıdır?

Günümüzde tüketici davranışlarının değişmesi ile birlikte rekabet son derece artmış durumdadır. Rekabetin bu derece yüksek olduğu bir piyasa da işletmeler için başta billboard reklamları olmak üzere açık hava reklamları son derece önemli hale gelmiştir. Outdoor reklam doğru planlama yapıldığında etkin sonuçlar veren en çok kullanılan reklam çeşitlerinden birisidir. Peki doğru planlama için hangi adımlar izlenmeli ve neler yapılmalıdır? 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 11 11 2021
Yazar: Emre Korkmaz

Outdoor Reklamlarında Başarının Sırrı

Açık hava reklamları olarak da bilinen outdoor reklamları hemen her işletme tarafından kullanılmıştır desek yanlış olmaz. Peki her outdoor reklamı başarıya ulaşmış mıdır?

Outdoor reklamlarında başarı nasıl elde edilir? Bu soruların cevabı bilinirse firma hedeflerine ve vizyonuna ulaşmak bir o kadar kolay olur.

Günümüzde maalesef yanlış outdoor reklam kullanımlarıyla işletmelerin reklam bütçeleri etkin bir şekilde kullanılmamaktadır. Bu yanlışlara düşmemek için başarıya götüren faktörleri bilmek ve iyi analiz etmek gerekir.


AFİS ANKARA BİLLBOARD 21 10 2021
Yazar: Emre Korkmaz

Billboard Reklam Ücreti

Billboard açık hava reklamcılığının en popüler reklam araçlarından biridir. Bu anlamda en çok kullanılan ikinci açık hava reklam türüdür. Billboardlar günlük hayatımızda sokakta, işyerinde, trafikte, arabada, durakta, sıra beklerken alışveriş merkezlerinde, yemek yerken, kafelerde arkadaşlarımızla vakit geçirirken yani kısaca sosyal ve iş hayatımızın tamamında her gün gördüğümüz reklam uygulamalarıdır. Billboard reklamları sayesinde markaları, ürünleri ve markaların hizmetlerini tanırız.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 01 10 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Outdoor Reklamları

Outdoor reklamları günümüzde oldukça önemli bir yere sahiptir. Geniş bir kullanım alanına hitap eden açık hava reklamları geleneksel reklamcılık dünyasındaki en uygun fiyatlı reklam çalışmasıdır. Billboard reklamları bu mecradaki en çok kullanılan reklam çalışmalarından biridir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 24 09 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Açık Hava Reklamları mı Dijital Reklamlar mı?

Açık hava reklamları mı? Dijital reklamlar mı? Sorusu bu dönemde en çok duyulan sorulardan biridir. Açık Hava reklamları ve dijital reklamların kıyaslandığına şahit olduğumuz bir dönemdeyiz. Bu dönemde teknoloji hayatımıza her gün bir yenilik getiriyor. Dijital çağın yükselişi olarak nitelendirilen bugünlerde açık hava reklamları ve dijital reklamların birlikte kullanılarak nasıl etkiler yarattığını hızlı ivmeler kazanarak dünya ticaret pazarlarında gelişim göstermiş teknoloji markalarından biliyoruz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 13 Eylül 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Açık Hava Reklam Fiyatları

Açık hava reklamları günümüz şartlarında markalaşmak isteyen firmaların, ülkemizdeki pazarda yer almak isteyen yabancı markaların ve ürünlerini ya da hizmetlerini ön plana çıkarmak isteyen markaların en çok ihtiyaç duyacağı reklam ve tanıtım kanalları arasında yer almaktadır. Açık hava reklamcılığı inanılmaz sonuçların alınabileceği bir reklam mecrasıdır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 07 09 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Açık Hava Reklamları

Açıkhava reklamları denildiğinde aklımıza sadece reklam panoları gelmiyor artık. Reklam sektöründe meydana gelen gelişmelerin sektördeki dijital gelişmelere uyarlanmasıyla her geçen gün bizi şaşırtan reklamlarla karşılaşıyoruz. Kısa bir sürede belleklerde yer edinebilen açık hava reklamları yaratıcı, yenilikçi ve dikkat çekici tasarımlara sahiptir.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 03 09 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Kiralama

Billboard reklamları hazırlandıktan sonraki en önemli aşama billboard kiralama işlemidir. Bu işi genellikle reklam ajansları gerçekleştirse de reklamınızın nerede yayınlanacağınıza siz de karar verebilirsiniz. Hedef kitlenize en uygun lokasyonda bulunan bir billboard sizin için en uygun seçenek olacaktır. Hedef kitle ile reklam aracı arasında bir ilişki olmadığı zaman reklam kampanyanızın başarısından bahsetmek de imkânsızdır.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 31 08 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Billboard Reklam Fiyatları

Billboard reklam fiyatları reklamın boyutuna ve sayısına göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra kiralamak istediğiniz döneme göre billboard kiralarında da artış söz konusu olabilir. Bu kapsamda billboard kiralama hizmeti almadan önce maliyet hesabı yapmalısınız. Buradaki en önemli masraf kalemlerinden biri de baskı ücretidir.

Billboard reklam fiyatları hakkında bilgi aldıktan sonra billboard reklamı vermek istediğinizde özellikle büyük şehirlerde yerel yönetimlerden direk kiralama yapmanız mümkün değildir. Büyükşehir belediyeleri, reklam panoları ile ilgili kiralama hizmetini aracı kurumlara ihale usulü ile devreder. Bu aracı kurumlar reklam panolarının kiralama ve bakım işlerini de yürütürler.AFİS ANKARA BİLLBOARD 26 08 2021
Yazar: Emre KORKMAZ

Billboard Nedir?

Billboard reklamları özellikle yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda göze çarpan reklam panolarında yer alır.  Billboard nedir kısaca açıklayacak olursak; Açıkhava reklamcılığının en önemli mihenk taşıdır diyebiliriz. Bu kapsamda billboard reklam panosu, uygun yerlerde firma veya ürün ile ilgili verilmek istenen mesajın en kısa yoldan verilmesini sağlar. 

AFİS ANKARA BİLLBOARD 22 08 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Megalight Nedir?


Günümüz şartlarında bütün sektörlerden firma ve markaların ticari faaliyetlerini yürütebilmeleri için reklam ve tanıtım çalışmalarına ihtiyaçları vardır. Reklam ve tanıtım faaliyetleri sayesinde firmalar satış hacimlerini artırabilir ve hedef kitlelerini büyütebilir. Reklamcılık sektörünün oldukça geniş bir kesime hitap etmesiyle markalar reklam ve tanıtım çalışmalarına ciddi bütçeler ayırıyor. Megalight reklamları bu anlamda markaların imdadına yetişiyor. Megalight reklamları  özellikle yeni ürünleriyle satış hedefleri yüksek olan markalar tarafından tercih ediliyor

AFİS ANKARA BİLLBOARD 12 08 2021
Yazar: Afiş Ankara İçerik Yazarları

Billboard Tasarımı Nasıl Olmalı

Teknoloji çağında, online pazarlamanın da gelişmesi sonucunda Billboard reklamları, şirketler için önemli bir pazarlama aracı haline geldiBillboardlar, pek çok insan tarafından her gün görülebileceği fiziksel anlamda bir reklam aracıdır. Bu bağlamda ürününüzü hedef kitleye tanıtma konusunda oldukça etkilidir. Peki, potansiyel alıcılarınıza ürününüzü daha iyi tanıtmanız için etkili bir billboard tasarımında nelere dikkat edilmelidir?

AFİS ANKARA BİLLBOARD 29 10 2021 (güncellendi)
Yazar: Emre Korkmaz

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2021

Ankara Billboard Kiralama fiyatları 2021 yılında da geçmiş diğer yıllarda olduğu çok değişkenli olarak değişebilmektedir. Söz konusu değişkenler reklam verilecek tarih, adet, baskı kalitesi vs. başta olmak üzere birçok faktöre göre değişmektedir. Güncel fiyat teklifi almak ve medya planınızı oluşturmak için hemen https://afisankara.com/iletisim sayfamızı ziyaret edebilir ve hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

AFİS ANKARA BİLLBOARD 15 07 2021
Yazar: Afiş Ankara Blog Yazarları

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları 2020

2020 yılını Covid-19 salgını gölgesinde geride bırakmış bulunmaktayız. Pandemi şartları altında Ankara billboard kiralama fiyatları 2020 yılı içerisinde çok büyük değişiklikler göstermekle beraber; sektördeki ücretlendirmelerde büyük indirimlere gidildiği görülmektedir. Outdoor Reklamcılığı açısından büyük fırsatların olduğu bir yıl tabirini kullansak yanlış söylemiş olmayız.

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz