Silindir Kule Reklamları

Silindir kule reklamları açık hava reklamcılığının modern ve estetik bir ürünü olarak göze çarpar. Geniş meydanlarda konumlandırılan bu reklam panosu ile markalar geniş kitlelere ulaşmayı hedefler. Çeşitli ölçülerde ve tasarımlarla şehir merkezlerinde kendine yer bulan silindir kule reklamları yüksek formu ile ilgi çekici bir reklam ünitesidir.

ankara silindir kule reklam fiyati

Silindir Kule Reklamları Nedir?

Açık hava reklamları arasında dikkat çeken bir yapıya sahip olan silindir kule reklamları genellikle meydan ve kavşaklarda yer alır. Geniş kitlelerin ilgisini çekecek bu reklam tasarımları, silindir şeklindeki yapısını saran afişler ile çevrelenir. Afiş tasarımlarının yanında kule içinde sergilenen cansız mankenler ve maketlerin de kullanılabilmesi ile etkileyici bir reklam çeşitliliği sağlar.

Silindir kule reklamları, hareketli ve sabit silindir sistemleri ve çeşitli tasarımları ile markayı tüketiciyle buluşturur. Tercihe göre bazı silindir kuleler 360 derece dönebilen çeşidi ile kalabalığa hitap eden bir yapıdadır. Hareketli silindir kule reklamlarında dönüş hızı ayarlanabilir. Ayrıca afiş bekleme süreleri hareketli reklam ünitelerinde belirlenebilir özelliktedir.

ankara silindir kule reklam fiyati

Silindir Kule Reklam Özellikleri Nelerdir?

Silindir kule reklamları bulunduğu alanın yapısına göre sabit, hareketli, standart veya tercihe göre tasarlanabilir. Çelik, alüminyum, PVC gibi malzemeler kullanılır. Hareketli modellerde zaman aralıkları ile reklam gösterimi sağlanır. Silindir kule reklamlarının bazı özellikleri şu şekilde sıralanabilir: 

  •  360 derece ve 6 adet görsel alan

  •  Aydınlatmalı vitrin

  •  Sarsıntıyı azaltan kapak sistemi

  •  Kapak kilit sistemi

  •  Alüminyum çerçeveler

  •  İçten aydınlatma

  •  Renk seçenekleri

  •  Yeterlilik sertifikaları

Silindir kule reklamları gelişen reklam sektörünün görsel tasarımı ile dikkat çeken bir elemanıdır. 360 derece dönen yapısı hareketli veya sabit mekanizması ile geniş kitlelere hitap eder. Afiş tasarımı yanında maket sergilemek için de uygun bir üründür. Hareketli mekanizması olan silindir kulelerinin hareket süreleri ve dönüş hızı ayarlanabilir. Ankara silindir kule reklamları şehrin dokusuna uygun tasarımlar ile kampanya, marka ve mesaj tanıtımı için uygun bir araçtır. Afiş Ankara olarak silindir kule reklamlarının dikkat çekiciliğinden yararlanarak markasını kitlelere tanıtmayı hedefleyen firmaları Ankaralılar ile buluşturmaktayız. Siz de silindir kule reklamları ve diğer açık hava reklam panoları ile ilgili bilgi için https://www.afisankara.com/iletisim/ sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.