Ankara Elektrik Direği Reklamları

Gün içerisinde Ankara’da son dönemde sıkça görmeye başladığımız elektrik direği reklamları dikkatleri üzerine çekmeye başarmıştır. Fiyat performans oranı oldukça yüksek olan elektrik direği reklamları için en doğru adres Afiş Ankara. Hemen https://www.afisankara.com/iletisim/ sayfamızdan iletişime geçin!

Peki elektrik direği reklam fiyatları nelerdir? Elektrik direği reklamları neleri kapsamaktadır ve ne amaçla kullanılmaktadır? İşte merak ettiğimiz tüm cevaplar burada!

ankara elektrik direği reklam çeşitleri

Pole Banner Nedir?

Halk arasında elektrik direği reklamları olarak da bilinen pole banner, arkalı önlü yani çift yönlü baskı şeklinde üretilir. Metal klipsler yardımıyla elektrik direğine montajı gerçekleştirilir. Klipsler sayesinde katlanma veya bütünlüğünün bozulması engellenmiş olur. Yerden birkaç metre yükseğe ( genelde 2.5-3 metre) yükseğe kurulumu yapılır. Ortalama bir elektrik direğinde 4 face seklinde reklam verilir.

Doğru konum seçimi ve dikkat çekebilecek bir tasarım elektrik direği reklamlarının başarısında temel unsurlardır. Elektrik direği reklamları Hedef kitleye ulaşmak için birçok farklı sektörde tercih edilmektedir. Açık hava reklamcılığında yeri ve önemi oldukça değerlidir.

Pole Banner Ölçüsü Nedir?

Pole banner ölçüsü şehirlere göre farklılık gösterse de Ankara’da 250 x 90 cm’dir. Pole banner görünen alan ölçüsü ise 230 x 90 cm’dir.

Elektrik direği ölçüsü itibariyle dikkat çeken ve etkili tasarımlar yapıldığında doğrudan hedef kitleye ulaşılabilir.

Elektrik direği reklamlarının uygulanması yani direğe montajı kolaydır. Kısa süreli reklamlar veya yeni ürünleri duyurmak için firmaların kullanabileceği performansı yüksek olabilecek reklam türüdür. Elektrik direği reklamı baskısında kullanılan malzemelerin içeriği dış ortamda uzun süre kalabilmesi için seçilmiştir. Elektrik direği reklam kiralama için hemen https://www.afisankara.com/iletisim/ üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

ankara elektrik direği reklam fiyatları

Ankara Elektrik Direği Reklam Fiyatları

Ankara Elektrik direği reklam fiyatları çeşitli kriterlere göre fiyatlandırılır. Bu kriterler;

  •  Seçilen Network

  •  Toplam kullanım yapılacak face sayısı

  •  Kullanım yapılacak süre

  •  Kullanım yapılacak dönem örnek olarak verilebilir.

Açık hava reklamlarında genelde işletmeler reklam ünitesi fiyatlarına odaklansa da aslında önemli olan fiyat değil; planlamadır. Doğru ve stratejik planlamayla düşük reklam bütçeleriyle yüksek geri dönüşler alınması mümkündür. Dolayısıyla elektrik direği reklam fiyatları müşteriler için odak noktası olmamalıdır. Ayrıca elektrik direği reklamları ile billboard reklamları kullanmak ve bilgi sahibi olmak için https://www.afisankara.com/ankara-billboard-reklamlari Elektrik direği reklam Ankara için zaman kaybetmeden markanızı tanıtmaya başlayın.

Ankara Elektrik Direği Poster Pano

Poster panolar, işletmenin yakınındaki elektrik direğine takılan ve genellikle yön levhası olarak kullanılan reklam ünitelerinden birisidir. Ölçüsü 125 x 75 cm’dir. Yıllık olarak kullanım yapılan poster panolar, vazgeçilmez reklam araçlarından birisi olmuştur.

ankara elektrik direği reklamı

Ankara Elektrik Direği Reklamlarının Avantajları

  •  Elektirik direği reklamları şehrin bulvar ve ana arter üzerinde bulunmaları nedeniyle hedef kitleyle doğrudan temas sağlar.

  •  Asılması ve sökülmesi kolay olduğundan hızlı reklam çalışmaları için idealdir.

  •  Yeni işletme ve şube açılışları için büyük etkinlik ve geri dönüşüm sağlar.

  •  İşletmelerin ürün ve hizmetlerdeki kampanyaları duyurması açısından yüksek bir etki sağlar.

Sonuç olarak elektrik direği reklamları vererek geniş kitlelere ulaşabilir ve markanızı hak ettiği yere taşıyabilirsiniz. Elektrik direği reklam Ankara için zaman kaybetmeden markanızı tanıtmaya başlayın. Doğru planlama ve etkili yer seçimi yaparak reklam bütçenizi etkin kullanmak isterseniz hemen alttaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizi arayabilirsiniz.