Ankara Board Reklamları

Açık hava reklamları günlük yaşamın akışına uygun ve reddedilemez olduğu için televizyon, gazete, internet reklamcılığı gibi geleneksel reklamlara göre ön plana çıkar. Ulaştığı kitlenin büyük bölümümün dikkatini çekmeyi başardığı için günümüzde oldukça tercih edilir durumdadır. Billboard reklam ve çeşitleri ile sokak cadde, AVM, karayolları, köprüler gibi çeşitli alanlarda insanların dikkatine sunulan reklamlardan board reklamları büyük boyutu ile ön plana çıkan bir çeşittir. Kuleboard ve megaboard olarak iki çeşidi bulunan board reklamları şehrin en dikkat çekici noktalarına yerleştirilir.

ANKARA BOARD REKLAMI

Kuleboard Reklam Nedir?

Kuleboard reklam, uzaktan görülmeyi mümkün kılan yapıdaki kule tipi reklam panolarıdır. Her açıdan görülmeyi amaçlayan kuleboardların yüksekliği 10 metreyi bulur. Bu özellikleri ile Kuleboard panolar markaya prestij kazandıran reklam ünitelerindendir. Tanıtım, kampanya gibi reklamların yanı sıra imaj çalışmaları için de tercih edilir.

Şehrin önemli caddeleri ve ana arterlerde sık sık rastlanan kuleboardlar markanın ulaşmak istediği kitlenin dikkatini kısa sürede çeker. Ana yol kenarları ve stratejik noktalarda markaların reklam hedeflerini gerçekleştirmeyi hedefler. Kuleboard hizmetleri ile markasına değer katmak ve şehrin önemli noktalarından fark edilerek tanıtımını gerçekleştirmek isteyenlerin tercihidir.

Megaboard Reklam Nedir?

Megaboard reklam panoları uzak mesafelerden görünebilme özelliği ile önemli markaların tercih ettiği açık hava reklam ünitesidir. İçten aydınlatma sistemi ile gece izlenebilirlik özelliği vardır. Çift veya tek yönlü reklam gösterimi yapılabilir. Kaydırma megaboard özelliği sayesinde birbirini izleyen afişler sergilenebilir. Megaboard reklamlar sahip olduğu teknik özellikleri ve mekanizması ile doğal ortam koşullarından olumsuz etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır.

Megaboard reklam insan yoğunluğunun ve trafik akışının çok olduğu yerler için uygundur. İnsanları etkileyen ve ilgisini çeken boyut ve tasarımı ile akıllarda yer eder. Işıklandırma ve güvenli mekanizmaları ile sık tercih edilen bir billboard örneğidir. Firma sahipleri tarafından pek çok sektör için tercih edilen megaboardlar markaların tanıtımını gerçekleştirir ve prestijini artırır.

ANKARA BOARD REKLAM Fiyatları

Board Reklam Fiyatları Ne Kadardır?

Board reklamları outdoor reklamcılığın önde gelen ünitelerindendir. Hitap ettiği kitleye ulaşma yoğunluğu yüksek olan board reklamları, fark edilebilme özelliği ile ön plana çıkar. Board reklamların, konumlandırıldığı yer, yüksekliği ve şehrin çeşitli alanlarından görülebilmesi gibi özellikler fiyatlarını etkileyen unsurlardandır.

Board reklam panoların dış etkenlerden olumsuz etkilenmeyecek teknik yapıda olması da reklam fiyatlarını etkiler. Kuleboard ve megaboard panoların, tasarım, baskı özellikleri ile afiş malzemelerin kaliteli seçilmesi de fiyatların belirlenmesi rol oynar.

Firmalar, hedef kitle analizi yaparak uygun konum, panel ölçüleri, reklam panosunun teknik özellikleri, kalitesi gibi hususları göz önünde bulundurarak bütçelerine uygun board panolar ile tanıtım ve kampanya duyurularını yayınlayabilirler. Açık hava reklam ürünlerinin gösterişli bir üyesi olan board panolar sağladığı fayda ve ulaştığı kişi sayısı ile firmalar için tercih edilir bir reklam aracıdır

Kuleboard ve megaboard çeşitleri olan board reklamları, dikkat çekici açık hava reklamcılığı ürünleridir. Büyük boyutu ve her noktadan görülme imkânı sağlayan açısı ile geniş görüş mesafesine sahiptir. Marka mesajının dikkat çekici, şehrin dokusu ile uyumlu, ölçüleri ile bütünlük içinde farkındalık sağlaması gerekir. Bu nedenle board reklamları için standart ölçülerin yanı sıra markaların tercihini dikkate alarak tasarımlar yapılabilir. Board reklamlar tercih edilerek markanın bilinirliği artarken, tüketici de kolay ve etkileyici şekilde markaya ulaşır. İnsan ve araç yoğunluğunun olduğu alanlarda daha etkili olan board reklamları prestijli outdoor reklam ürünleri arasındadır.

Afiş Ankara olarak kuleboard ve megaboard reklamları ile markanızı Ankaralılar ile buluşturmak için hizmetinizdeyiz. Siz de etkili ve dikkat çekici reklamlar için board reklam üniteleri ile firmanızın imajını yükseltmek isterseniz hemen bizimle https://www.afisankara.com/iletisim/ sayfasından iletişime geçebilirsiniz.