Billboard Reklam Ücreti

Billboard açık hava reklamcılığının en popüler reklam araçlarından biridir. Bu anlamda en çok kullanılan ikinci açık hava reklam türüdür. Billboardlar günlük hayatımızda sokakta, işyerinde, trafikte, arabada, durakta, sıra beklerken alışveriş merkezlerinde, yemek yerken, kafelerde arkadaşlarımızla vakit geçirirken yani kısaca sosyal ve iş hayatımızın tamamında her gün gördüğümüz reklam uygulamalarıdır. Billboard reklamları sayesinde markaları, ürünleri ve markaların hizmetlerini tanırız. Billboard reklam ücreti reklam boyutu, konumu ve reklam panosunun özelliklerine bağlı olarak belirlenmektedir.

Markaların ürün ve hizmetleri aklımızda kalıcı olarak yer edinir. Bilinçaltımıza kopyalanır. Yapılan reklam çalışmaları insanları etkiler ve büyük kitlelere ulaşır. Ankara Kızılay Meydanı gibi bir yer düşünün. Her gün 1 milyondan fazla insanın ziyaret ettiği bir nokta. Bu gibi yerlerde verilen billboardlar mecra olarak günde yaklaşık 1 milyon kişinin gördüğü reklamlardır. Bu reklamları gören kişiler markaları ve bu markaların hizmetleri hakkında bilgi sahibi olmaya başlarlar. Yoğun ve işlek bölgelerde verilen billboardlar insanlara güven verir. Markalar insanların gözünde değerli ve kaliteli görünür. Billboard reklam ücreti konuma göre değişim göstermemektedir. Billboard reklam ücretlerinin belirlenirken bakılan en temel veri; kiralanacak billboard adeti ve kiralama süresidir. Billboard kiralama adeti ve bununla birlikte süresi arttıkça fiyatlar ters orantılı olarak azalacaktır. Bununla birlikte 2021 yılı Ankara billboard kiralama fiyatları için https://www.afisankara.com/ankara-billboard-kiralama-fiyatlari-2021 sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Billboard Kiralama Hizmeti Almadan Önce Hizmeti Alacak Firma ya da Markaların Ne Yapması Gerekir?

Billboard kiralama hizmeti almadan önce markaların; bu hizmeti aldıkları firmaları araştırmalarında fayda vardır. Reklamlarınızın etkili olması için billboard kiralama hizmeti aldığınız firmanın, çalışmaları, referansları, web sitesi ve yapısı hakkında mutlaka araştırma yapınız. Bu dediğimiz adımları uygulamak sizleri olası dolandırılma ve kötü hizmet vakalarından muhafaza edecektir. Billboard kiralama hizmeti alırken birçok firmada billboard reklam ücreti değişim göstermektedir. Billboard reklamları hemen her işetmenin başvurduğu vazgeçilmez outdoor ürünlerin başında gelir.

Her şehirde farklı olan bu fiyatlar tüketicilerin yoğunlukta olduğu bölgelerde, diğer bölgelere kıyasla fiyatların aynı olması haksız rekabetinde önüne geçilmesini sağlamaktadır. Billboard reklam ücreti konusunda fiyat ve performans bakımından kaliteli hizmetler sunan birçok firma bulmanız mümkündür. Yeter ki çalıştığınız firmanın iş disiplinini, referanslarını ve diğer müşterilerine verdiği hizmetleri kontrol etmenizi önermekteyiz.


Billboard Reklam Ajansları Nasıl Hizmet Vermelidir?

Billboard reklam ajansları sektörlerinin geleceğini düşünmek zorundadırlar. Çünkü kaliteli çalışmalar sergilemeyen firmaların, özellikle teknolojinin geliştiği bu dönemlerde ayakta kalması hiç de kolay olmayacaktır. Reklam ajansları özellikle billboard reklam ücreti konusunda müşterilerine kolaylıklar sağlamalı ve profesyonel bir hizmet vermelidir. Reklam ajanslarının dikkat etmeleri gereken en önemli unsurlardan biri müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti konusuna özen gösteren firmalar her zaman başarılı olurlar.

Billboard reklam ajansları ile çalışan markaların, öncelikle bu ajansları araştırması ve bu ajanslar hakkında profesyonelliğe dair bilgi edinmesi gerekir. Referansı bulunmayan, web sitesi olmayan ve vergi levhası ya da çalışmalar yaptığı alanda sertifika ve belgeleri olmayan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Ankara bölgesinde billboard hizmeti almak istiyorsanız, alanında uzmanlaşmış ve çalışmalarını profesyonel bir şekilde sürdüren firmalarla çalışmalısınız. Billboard reklam ücreti konusunda profesyonel firmalarında sizlere kolaylıklar sunacağını bilmenizi isteriz. Bu konuda kaliteli hizmetler sunan Afiş Ankara ile çalışarak açık hava reklamcılığı konusunda kaliteli bir hizmet alabilirsiniz.

Billboard Reklam Avantajları Nelerdir?

Billboard reklamlarının birçok avantajı vardır. Özellikle Afiş Ankara gibi alanında profesyonel bir firma ile çalışıyorsanız, bu avantajların farkını net bir şekilde yaşayacaksınız. Billboard reklam ücreti avantaj konusunda değineceğimiz ilk maddedir. Diğer reklam çalışmalarına göre daha uygun fiyatlı olan açık hava reklamcılığının türü olan billboard reklamları markaların ürünlerini ve hizmetlerini direkt olarak tüketici kitlesine sunmaktadır. Tüketicilere gönderilmek istenen mesajlar billboard aracılığıyla hızlı bir şekilde ulaştırılabilmektedir. Markaların, kampanya, promosyon, indirim günlerini billboard reklamları sayesinde tüketiciler ve potansiyel müşterileriyle buluşturması oldukça kolaydır. Billboard dışındaki diğer outdoor ürünlerimiz için www.afisankara.com sayfamızı ziyaret edebilir ve diğer iletişim kanallarından bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

 

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz