ANKARA DİJİTAL(LED) EKRAN REKLAMLARI

Ankara dijital ekran reklamları aynı zamanda Outdoor TV olarak da adlandırılmakta ve açık hava reklam ünitelerinin en etkin reklam araçlarından birisidir. Led ekranlarda 15 saniyelik bir videonun sessiz gösterimi yapılmakta ve markanın hedef kitleye mesajı net bir şekilde verilmektedir.

Ankara Billboard Reklamı

Ankara Outdoor Tv Ekran Lokasyonları Nerededir?

Ankara’da 2021 yılı itibariyle 9 adet ve 10 yüz reklam alanı mevcuttur. Led ekranların konumu özenle seçilmiştir. Yaya ve araç trafiğinin en yoğun olduğu bölgeler Outdoor TV ekranlarını barındırmaktadır. Ankara dijital ekran reklamları aşağıda belirtilen reklam mecralarında bulunmaktadır.

  • Kızılay(2 face)
  • Sıhhiye
  • Kuğulu Park
  • Atakule
  • Or-An
  • Bahçelievler
  • Çukurambar
  • Tandoğan meydanı
  • Alacaatlı

Söz konusu yerler Ankara için ana arter diyebileceğimiz lokasyonlardır ve Ankara geneli reklam vermek isteyen firmalar için vazgeçilemez outdoor reklam çeşitlerinden birisidir.

Dijital Ekran Reklam Kiralama Süresi Ne Kadardır?

Ankara dijital ekran reklamları haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralama yapılabilmektedir. Outdoor TV’ler günlük kiralama yapmaya imkan tanımamaktadır. Uzun süreli yapılan kiralamalarda prodüksiyon değişikliği yapılarak reklam yüzü değiştirilebilir. Böylece sürekli olarak aynı reklamın gösterilmesi engellenerek algıda seçicilik sağlanmış olmaktadır.

Ankara Dijital(LED) Ekran Kiralama Fiyatları Ne Seviyededir?

Ankara dijital ekran kiralama fiyatları öncelikle reklam mecralarının konumu ile değişmez. Reklam verilecek süre ve ekran sayısına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik göstermektedir. On ekranın toplu olarak kiralanması firmalar açısından daha maliyet etkin bir reklam çalışması olacaktır. Güncel fiyatları öğrenmek ve medya planlamanızı yaptırmak için hemen Afiş Ankara ile iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Dijital Ekran Reklamları

Metro Dijital (Led) Ekran Reklamları

Her gün yaklaşık 500 bin yolcuya ev sahipliği yapan Ankara Metrosu reklam vermek için en uygun lokasyonlardan birisidir. Ankara Metrosunda bulunun led ekranlar sayesinde hedef kitleye ulaşmak; ürün ve hizmetlerin satış hacmini artırmak artık çok kolay.

Metro dijital ekranlarımız Ankara Metrosu Kızılay durağında bulunmaktadır ve toplam 1 adettir. Her gün binlerce kişiye ulaşmak ve marka bilinirliğini artırmak için metrolar en doğru lokasyonlardan birisidir.

Çünkü Ankara metrosu dijital reklam alanlarımız metro biniş yerlerinde bulunmakta ve cep telefonu da çekmediğinden ötürü metronun gelmesi beklerken yolcular led ekran reklamları ile etkileşime geçmektedir. Dijital pazarlama teknikleri ile hazırlanmış prodüksiyonlar ile metro dijital reklamlarının gücünü keşfetmeye hazır mısınız? Afiş Ankara sizin için düşünüyor ve hedef kitle tespiti yaparak kreatif reklam çözümleri sunmaktadır.

Metro Dijital (Led) Ekran Reklamlar Fiyatları

Outdoor reklam ünitelerinin tümünde olduğu gibi Ankara metro dijital ekran reklam fiyatlarında da net fiyatlar vermek çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Açık hava reklam mecralarında genel olarak fiyatlar; reklam verilecek süre ve adet sayısı ile ters orantılı olarak değişkenlik göstermektedir. Ankara metro dijital ekran reklamları için medya planlamanızı ücretsiz oluşturtmak ve fiyat bilgisi almak için hemen iletişim formunu doldurabilir ve diğer tüm iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz