Neden Biz?

Her geçen gün yeni teknolojiler ve fikirler ile gelişen reklamcılık sektörü, markalara dokunarak onların dış dünyaya açılan pencereleri haline gelmektedir. Reklam sektörü gerek dijital gerekse de geleneksel alanda gelişmeye devam eden bir alandır. Geleneksel reklamcılık ise inovatif yaklaşımlar ile boyut kazanır ve hedef kitleleri etkilemenin araçları olarak kullanılır.

Açık hava reklamcılığı alanında faaliyet gösteren Afiş Ankara, bu alana yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen bir firmadır. Yenilikçi bakış açısı ve uzman kadrosu ile Ankara açık hava reklamcılık alanında kısa sürede kendini gösteren firmamız neden biz sorusunun yanıtını en şekilde iyi cevaplar.

Afiş Ankara, Ankara’yı tanıyan, demografik özelliklerini bilen ve maliyet etkin reklam kampanyaları konusunda yol gösterici bir kadroya sahiptir. Özgün, şehrin değerlerini önceliklerine alan bir yaklaşım ile açık hava reklam alanlarının kullanımında rehberlik yapabilecek kadrosu ile açık hava reklam ünitelerinin kullanım alanında yenilikçi yaklaşımlar sergiler. Hızlı ve maliyet etkin bir tanıtım faaliyeti uygulayacak markalar için Afiş Ankara tercih edilen bir firmadır.

Dış mekanlar için tasarlanabilecek reklam alanlarının yönetimi konusunda uzman kadrosu ile akılda kalan ve markayı bilinir kılan reklamlar tasarlamak ve bu reklamları kısa sürede en fazla kişiye gösterim yapmak bizim işimiz. Markanızı tercih edilir kılmak için Afiş Ankara’yı tercih edebilirsiniz.

 

Hakkımızda

Afiş Ankara outdoor reklam ünitelerinin tasarımından yayınlanmasına kadar geçen süre içinde marka ve tüketicilerin faydasını gözeterek hizmet vermektedir. Açık hava reklamcılığı alanına yeni bir ses getirmek için yola çıkan Afiş Ankara Şehrin en stratejik noktalarında etkileyici tasarımlar ile markanızı Ankaralılar ile buluşturmayı hedefler.

Teknolojik gelişmeleri, çağın gereksinimlerini takip ederek güncelliğini koruyan yenilikçi bir kadro ile yola çıkan Afiş Ankara, ekibi şeffaf, objektif ve müşteri odaklı reklam anlayışı ile hizmet verir. Dijital teknoloji ile iç içe olan açık hava reklamcılığı gelişen teknolojiyi ürünlerine yansıtarak iyi tasarlanmış paneller ve outdoor reklam üniteleri sunar.

Afiş Reklam, reklam vermenin en önemli noktası olan reklam maliyetleri ile ilgili olarak her firma için uygun bütçede ürün seçenekleri sunar. Geniş ürün yelpazesi ile her konum ve her bütçe için uygun açık hava reklam üniteleri için müşterileri ile birlikte optimal çözümler üretir.

Firmaların istekleri doğrultusunda hedef kitle analizi, doğru reklam konumu, marka mesajına uygun panel seçimi, etkileyici tasarımlar ile ilgili verilen hizmetler sonucu markanın tanıtım ve mesaj iletme hedeflerini gerçekleştirmeye yardımcı olmayı amaçlar.

Açık hava reklamcılığının insanların aklında yer etmesi için dayanıklı malzemeler ile doğal koşullara dirençli olması gerekir. Afiş Ankara dayanıklı malzemeler ve kaliteli sistemler kullanarak panellerin iklim ve mevsim şartlarına karşı uzun süre direnç göstermesi için çalışır.

Açık hava reklamcılığı sektöründe müşteriler ve hedef kitle için en faydalı şekilde ürünler sunan Afiş Ankara, müşteri ilişkilerini daima iyi tutar. Müşterilerin ne istediğini bilen ve memnun kalmalarını sağlamak için ekstra çaba sarf eden kadrosu ile hizmet verir.

Misyonumuz

Afiş Ankara, markaların mesajlarını hedef kitlelerine iletmesi ve reklam hedeflerine ulaşması için açık hava reklamcılığı alanında yenilikçi, etkili ve uygun maliyette çözümler sunmayı hedefler. Reklamların tasarımından yayınlanmasına kadar olan süreçte firmaların ve tüketicinin faydasını gözeterek reklam hizmetleri sunar.

Reklam sektöründe gelişmeleri takip ederek, güncel açık hava reklam ünitelerini faaliyet alanlarına ekler. Ankara’da müşterilerimizin açık hava reklamları ile fark edilebilir olmasını sağlamak üzere yeni ve öncü fikirler ile yurt içi ve yurt dışında tanınmalarına yardımcı olur. Marka bilinirliğini artırmak, kalıcılığını sağlamak için özgün, yenilikçi, etkili, uygun ve erişilebilir maliyetli açık hava reklamları tasarlar ve yayınlar.

İnovasyon ve yaratıcılık ile oluşturulan dayanıklı açık hava reklam üniteleri ile maliyetleri en aza indirgeyen reklam alanları sunarak müşterilerinin görünürlüğü ve tanınırlığını en üst seviyede gerçekleştirir.

Vizyonumuz

Afiş Ankara vizyon olarak kendisine Ankara’da en kısa sürede sonuca ulaştıran çözümler sunarak güven içerisinde tercih edilen bir açık hava reklam hizmeti sağlayıcısı olmayı belirlenmiştir.

Değerlerimiz

 • Ankara açık hava reklam faaliyet alanında saygın bir yere sahip olmak.
 • Reklam faaliyetlerinde kendine has ve özgün tasarımlar sunmak.
 • Reklam alanlarının kullanımı konusunda esneklik sağlamak.
 • En uygun maliyetli reklam bütçelerini etkin bir şekilde kullanmak
 • Profesyonel bakış açısı ile reklamcılık yapmak.
 • Kullanılan yöntemler ile tanıtım faaliyetleri icra edilmesi için verimli çalışmak
 • Yenilikçi bir ruh ile açık hava reklamcılığı konusunda öncü olmak.
 • Tanıtımı yapılan ürünler ve markalar için en uygun çözüm önerilerini şeffaflık ile müşteriye sunmak.   

We're a full service creative and digital agency, working globally with largest brands.

Her geçen gün yeni teknolojiler ve fikirler ile gelişen reklamcılık sektörü, markalara dokunarak onların dış dünyaya açılan pencereleri haline gelmektedir. Reklam sektörü gerek dijital gerekse de geleneksel alanda gelişmeye devam eden bir alandır. Geleneksel reklamcılık ise inovatif yaklaşımlar ile boyut kazanır ve hedef kitleleri etkilemenin araçları olarak kullanılır. Açık hava reklamcılığı alanında faaliyet gösteren Afiş Ankara, bu alana yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen bir firmadır. Yenilikçi bakış açısı ve uzman kadrosu ile Ankara açık hava reklamcılık alanında kısa sürede kendini gösteren firmamız neden biz sorusunun yanıtını en şekilde iyi cevaplar. Afiş Ankara, Ankara’yı tanıyan, demografik özelliklerini bilen ve maliyet etkin reklam kampanyaları konusunda yol gösterici bir kadroya sahiptir. Özgün, şehrin değerlerini önceliklerine alan bir yaklaşım ile açık hava reklam alanlarının kullanımında rehberlik yapabilecek kadrosu ile açık hava reklam ünitelerinin kullanım alanında yenilikçi yaklaşımlar sergiler. Hızlı ve maliyet etkin bir tanıtım faaliyeti uygulayacak markalar için Afiş Ankara tercih edilen bir firmadır. Dış mekanlar için tasarlanabilecek reklam alanlarının yönetimi konusunda uzman kadrosu ile akılda kalan ve markayı bilinir kılan reklamlar tasarlamak ve bu reklamları kısa sürede en fazla kişiye gösterim yapmak bizim işimiz. Markanızı tercih edilir kılmak için Afiş Ankara’yı tercih edebilirsiniz.

 • About
 • About
 • About
 • About
About

7+

Happy Clients

186+

Team Members

40+

Countries

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Ut tellus suspendisse nulla aliquam. Risus rutrum tellus eget ultrices pretium amet facilisis vulputate tortor egestas.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Ut tellus suspendisse nulla aliquam. Risus rutrum tellus eget ultrices pretium amet facilisis vulputate tortor egestas.

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur. Ut tellus suspendisse as nulla aliquameget ultrices pretiumLorem ipsum dolor sit amet consectetur. Ut tellus suspendisse nulla aliquam. Risus rutrum tellus eget ultrices pretium nisi amet facilisis vulputate tortor egestas.

OUR BENEFIT

Some of our Corporate Services Working!

 • icon Risus ultrices amet facilisis vulputate tortor egestas.
 • icon Pretium nisi amet vulputate tortor egestas.
 • icon Tellus eget ultrices facilisis vulputate tortor egestas.
 • icon Risus ultrices amet facilisis vulputate tortor egestas.
 • icon Pretium nisi amet vulputate tortor egestas.
About About

Our Mission

Lorem ipsum dolor sit amet conctetur. tellus suspendisse nulla aliquam risus facilisis ugue vulputate.

Our Values

Lorem ipsum dolor sit amet conctetur. tellus suspendisse nulla aliquam risus facilisis ugue vulputate.

Our Culture

Lorem ipsum dolor sit amet conctetur. tellus suspendisse nulla aliquam risus facilisis ugue vulputate.

TALENTED TEAM

Entrust Your Growth to Professionals

Hardiya Kethrine

Sales Manager

Eardiya Lethrine

Digital Marketer

Eardiya Lethrine

Digital Marketer

Eardiya Lethrine

Digital Marketer