Pleksi Tabela

Pleksi tabelalar gerek kapı önünde gerek dış mekânda markanızın ve kurumsal kimliğinizin tanıtımını yapmanıza yardımcı reklamlardır. Kurumsal kimliğinizin adını taşıyan veya ofis içi yönlendirme ve kapı önü bilgilendirme aracı olarak kullanılan pleksi tabelalar isteğe bağlı olarak ışıklı olarak da üretilebilir.

Kullanılan malzemeler ve tasarımlarla, markanızı, sektörde rekabet eden diğer markalardan sıyırıp öne çıkarmanızda sizlere yardımcı olur. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmanıza yardımcı olan pleksi tabelalar sağladıkları avantajlarla sıkça tercih edilen reklam çeşitlerinden biridir. Diğer tabela çeşitlerimiz için https://www.afisankara.com adresinden web sitemizi inceleyebilirsiniz.

Afiş Ankara Pleksi Tabela Reklamları

Pleksi Tabela Nedir?

Pleksi tabela, kurumsal kimliğinizin tasarımsal ve marka bilinirliği açısından hedef kitlenizin aklında kalmayı sağlayacak tanıtım araçlarıdır. Zamansız tasarımları ve kullanılan malzeme dolayısıyla uzun süreli kullanım olanağı sunan pleksi tabelalar istenilen modellerde ve tasarımlarda üretilir. Ayrıca marka bilinirliğinin sağlanmasında önemli bir yere sahip olduğu için bu tabelalar satış oranlarına ve hedef kitlenin gelişmesine de katkı sağlar.

Pleksi tabelaların pek çok farklı kullanım alanı mevcuttur. Ofis içerisinde yönlendirme veya bilgi verme amaçlı kullanılan tabelaların yanı sıra bina dışında markanın adını taşıyan tabela çeşitleri de vardır. Yaptırılacak olan tabelanın hava şartlarına dayanıklı olarak üretilmesi de oldukça önemlidir. Kullanılan malzemenin kalitesi, açık hava reklamcılığında önemli bir yere sahip olan pleksi tabelalar için dikkat edilmesi gereken bir noktadır.

Pleksi tabelalar uygun maliyeti ve dayanıklı olması sebebiyle yoğun ilgi gören bir reklam çeşididir. Marka isminizin bilinirliğine büyük katkıları olan pleksi tabelalar gerek iç mekanlarda gerekse dış mekanlarda oldukça kullanışlı bir seçenektir. Arzu edilen boyutlarda ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilen pleksi tabelalar uzun ömürlü oluşu ile büyük avantajlar sağlar.

Pleksi Kutu Harf

İki boyutlu veya üç boyutlu olarak üretilebilen pleksi kutu harf tabelalar, firmaların öne çıkma yarışında sizlere avantaj sağlayacak etkili bir tanıtım yöntemidir. Çünkü pleksi kutu harf tabelalar her firmaya özel olarak hazırlanır. Sektördeki rakip firmaların içerisinde dikkat çekici olması nedeniyle sıkça tercih edilen pleksi kutu harf tabelaları, ışıklı ve ışıksız olarak üretilebilir. İstediğiniz boyutlarda sipariş verebileceğiniz tabelalar tanıtımınızı yaparken kurumsal kimliğinizi yansıtmanızda da sizlere yardımcı olur.

Tasarımı ile gözlere hitap eden pleksi kutu harf tabelalar, farklı sektörlerde pek çok firma tarafından sıklıkla tercih edilir. Estetik ve ilgi çekici tasarımlarıyla hedef kitlenizin zihinlerinde yer edinmenize yardımcı olan pleksi kutu harf tabelalar firmanızı bir adım öteye taşıma konusunda sizi destekler.

Işıklı Pleksi Kutu Harf Fiyatları

Reklam sektöründe sıkça kullanılan ışıklı kutu harf tabelaları, led, neon, floresan gibi aydınlatma ekipmanları kullanılarak üretilir. Öne çıkmanıza yardımcı olan ışıklı harf tabelaları, aydınlatılmış olarak kullanıldığında gece gündüz fark etmeksizin müşterilerinizin dikkatini çekmenizde yardımcı olur. Özellikle geceleri yaydığı ışıkla müşterilerin ilgisini çekmenizi sağlayan ışıklı pleksi kutu harf tabelalar, fiyatlandırılırken farklı etkenler dikkate alınır.

Işıklı pleksi kutu harf tabelaları diğer reklam tabelalarına oranla daha fazla dikkat çekerek satış oranlarına olumlu etki eder. Akılda kalıcılığı ile hedef kitlenin gelişmesi ve satış oranlarının artması gibi pek çok avantaj sağlayan kutu harf tabelaların fiyatlandırması yapılırken, kullanılan malzeme ve tasarım dikkate alınır. Işıklı pleksi kutu harf fiyatlandırmasında aynı zamanda kullanılacak harf sayısı, harflerin boyutu, montaj şekli ve malzeme kalitesi de önemli bir etkendir. Yaptıracağınız pleksi kutu harf ve tabelalar hakkında fiyat bilgisi almak için afisankara.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pleksi Işıklı Tabela

Pleksi ışıklı tabelalar, diğer tabelalara oranla ışıklı olmasından dolayı daha fazla dikkat çeker. Yine kurumsal kimliğinizi yansıtacak tasarımlara sahip ışıklı tabelalar, hedef kitlenizin odağını kendinize çekmenize ve zihinlerinde yer edinmenize yardımcı olur. Reklamcılık sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olan tabelalar arasında dikkat çekiciliği ile öne çıkan ışıklı tabelalar, marka bilinirliğinize ve satış oranlarınıza katkı sağlar.

Ayrıca ışıklı tabela hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.afisankara.com/ankara-isikli-tabela sayfamızı ziyaret edebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pleksi ışıklı tabelalar, üretildikleri malzemelerin kaliteli oluşu sebebiyle açık hava reklamlarında sıkça tercih edilir. Sert hava koşullarına ve yağmura karşı dayanıklı olarak üretilen pleksi ışıklı tabelalar, uzun ömürlü kullanımı ile sizlere avantaj sağlar. Pek çok açıdan yarar sağlayan tasarımlı, ilgi çekici tabelalar için afisankara.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Pleksi Kapı Tabelası

Ofis içi yönlendirme ve kapı önü bilgilendirme amaçlı kullanılan pleksi kapı tabelaları, kapı arkasındaki kişiyi, markayı veya kullanım amacını belirtmek için kullanılır. Ofis içerisinde kişinin isimlerinin yer aldığı tabelalar, marka isminin yanı sıra ad soyad, meslek ve unvanı da barındırır. Reklamdan ziyade daha çok yönlendirme amacı ile kullanılan tabelalar kullanılan malzeme ve boyuta göre fiyatlandırılır.

Ankara Pleksi Tabela

Ankara pleksi tabela üzerine pek çok firma farklı çalışmalar yürütür. Pleksi tabela yaptırmak isteyenlerin açık hava reklamcılığı yapan firmaların kullandığı malzemelerin kalitesine dikkat etmesi gerekir. Ankara’nın zorlayıcı hava şartlarında dayanıklı malzeme kullanımına dikkat edilmesi, yaptıracağınız pleksi tabelanın uzun ömürlü kullanımına olanak sağlar. Satış oranlarınıza önemli etkileri olan pleksi tabelaların kurumsal kimliğinizi yansıttığını düşününce, tabelanın kalitesinin firmanızın kalitesini yansıttığını göz ardı etmemeniz gerekir.

Verdiğiniz reklamların satış oranlarına etkisi düşünüldüğünde pleksi tabela yapan birçok firma arasından doğru bir tercih yapmanız gerekir. Ankara pleksi tabela konusunda hizmet veren afisankara.com ‘un daha önce yaptığı çalışmaları inceleyerek yaptırmak istediğiniz tabela için siz de iletişime geçebilirsiniz.

Pleksi Tabela Fiyatları

Pleksi tabelalar hangi sektör olduğu fark etmeksizin kullanılan ve markanın ön plana çıkmasını sağlayan tanıtım araçlarıdır. Logo ve marka adının ön plana çıkmasını ve potansiyel müşterilerin aklına kazınmasına destek olan bu tabelalar satışların artmasına ve mevcut müşteri sayısının genişlemesine büyük katkı sağlar. Ayrıca markanızın bilinirliğinin artması için kullanacağınız tabelaların tasarımları önemli bir yere sahiptir. Sektörde bulunan rakiplerin önüne geçmek için önemli bir yere sahip olan pleksi tabelalar ihtiyaçlar doğrultusunda markaya özel olarak üretilebilir.

Pleksi tabela fiyatları marka bilinirliğini sağlamak isteyen kurumsal işletmeler tarafından merak edilen bir konudur. Farklı tasarımlara sahip pleksi tabelalarda standart bir ücretlendirme uygulamak mümkün değildir. İstenilen tabelanın üretiminde kullanılacak olan malzemenin markası, işçilik ve büyüklüğü fiyatta etki eder.

Tüm bu etkenlerin yanında tabelada yer alacak logonun boyutu ve hazırlanma süreci hazırlanan pleksi tabelanın fiyatında değişikliğe neden olan önemli bir detaydır. Reklamcılık sektöründe önemli bir yere sahip olan pleksi tabelalar modern görünüm ve uzun ömürlü kullanımları göz önüne alındığında oldukça makul fiyatlara üretilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Pleksi tabela siparişi verirken nelere dikkat etmeliyim?

Yaptırmak istediğiniz pleksi tabelanın kullanılacağı alanın hava şartlarına uygun malzeme ile üretildiğine dikkat etmeniz gerekir. Sipariş vereceğiniz firmanın daha önce yaptığı işleri inceleyerek ürün kalitesine dikkat etmelisiniz.

Pleksi tabelaların avantajları nelerdir?

Pleksi tabelalar açık hava reklamcılığında kullanılan ve size en çok yarar sağlayacak reklam uygulamalarından biridir. Farklı seçenekleri ile istediğiniz tasarıma makul ücretlere sahip olabileceğiniz pleksi tabelalar potansiyel müşterilerinizin zihinlerinde yer edinerek satış fiyatlarınıza da katkı sağlar.

Pleksi tabela fiyatları nedir?

Pleksi tabela fiyatları yaptırılmak istenen tasarım, model boyut ve harf sayısı gibi etmenlere göre farklılık gösterir. İstediğiniz tasarıma fiyat almak afisankara.com ile iletişime geçebilirsiniz.

FORMU DOLDURUP HEMEN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ

Diğer Reklam Hizmetlerimiz